Obchodní ředitel v oblasti pohledávek

14.11.2019

Finanční a investiční společnost CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici obchodního ředitele v oblasti pohledávek.

Náplň práce:

  • Správa stávajících partnerů v rámci řešení či odkupu jejich pohledávek
  • Akvizice nových partnerů v oblasti správy či odkupu pohledávek
  • Řešení aukcí, výběrových řízení a tendrů na správu či odkup pohledávek
  • Reporting vedení společnosti
  • Základní provozně-technické činnosti
  • Spolupráce s útvary společnosti zajišťujícími podporu (právní, účetní, administrativní a IT oddělení)
  • Další činnost

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup
  • Obchodní a komunikační dovednosti
  • Znalost trhu s pohledávkami

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a finančně silné společnosti
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Řadu benefitu

V případě, že splňujete naše požadavky, zasílejte životopisy společně s průvodním dopisem v českém jazyce na emailovou adresu personalni@cfigse.com.