Realitní designer

16.10.2020

Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Realitní designér.

Je důležité mít ducha pravého designéra, který se chce posouvat mílovými kroky vpřed. Pro takové lidi, právě pro jednoho, držíme místo a za tuto práci náležitě oceníme, nejen finančním ohodnocením, ale i pestrou škálou firemních benefitů, příspěvky, služební automobil a spoustu dalšího.

Jste samostatní, komunikativní, pozitivní, klidně i extravagantní a výrazná osobnost?
Jste z oboru a chcete pracovat na zajímavých zakázkách?
Rádi komunikujete a umíte zjistit představy koncového zákazníka?
Máte cit pro prostor, barvy a důraz na detail?

Náplň práce:

  • Grafické zpracování nemovitostí společnosti určených k prodeji
  • Nafocení prodávaných nemovitostí
  • Vytváření virtuálních prohlídek
  • Tvorba video prezentací nemovitostí
  • Tvorba půdorysů (2D, 3D)
  • Home staging
  • Obsluha dronu za účelem natočení perspektivy nemovitosti a přilehlých pozemků
  • Další drobná grafická a marketingová činnost
  • Tvorba prodejních inzerátů včetně popisu nemovitosti
  • Obsluha prodejních účtů společnosti (sreality, realitní servery, sociální sítě a další)
  • Další činnost

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup
  • Obchodní a komunikační dovednosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
  • Exkluzivní pracovní pozici s originální náplní
  • Kreativní, samostatnou a vysoce sofistikovanou činnost
  • Možnost pracovat v režimu home office
  • Veškeré potřebné technické zázemí (videokonferenční místnost, služební auto, grafické nástroje, dron, apod.)
  • Mladý progresivní kolektiv
  • Absenci byrokracie velkých korporátů bez možnosti osobní seberealizace jedince
  • Zázemí stabilní a finančně silné společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Řadu benefitů

V případě, že splňujete naše požadavky, zasílejte životopisy společně s průvodním dopisem v českém jazyce na emailovou adresu personalni@cfigse.com.

Pokud projevíme zájem o Vaši účast v dalším kole výběrového řízení, budeme Vás emailem nebo telefonicky kontaktovat. Pokud byste od nás neobdrželi žádný kontakt do 14 dnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu nám udílíte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchováním v interní personální databázi uchazečů.