Ředitel firemní galerie

16.10.2020

Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Ředitele firemní galerie.

Náplň práce:
  • Evidence a správa uměleckých děl společnosti
  • Akvizice nových uměleckých děl do sbírky společnosti
  • Účast v aukcích a dražbách uměleckých děl
  • Organizování výstav
  • Organizování aukcí uměleckých děl
  • Komunikace a spolupráce s galeriemi
  • Komunikace a spolupráce s umělci
  • Podílení se na výstavbě budovy vlastní galerie
  • Účast v představenstvu společnosti CFIG Arts, která je součástí skupiny
  • Spolupráce s útvary společnosti zajišťujícími podporu (právní, účetní, administrativní a IT oddělení)
  • Další činnost

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání uměleckého směru
  • Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup
  • Smysl pro umění
  • Znalost uměleckého prostředí a problematiky výtvarného umění

Nabízíme:
  • Exkluzivní pracovní pozici s originální náplní
  • Kreativní, samostatnou a vysoce sofistikovanou činnost
  • Možnost pracovat v režimu home office
  • Veškeré potřebné technické zázemí (videokonferenční místnost, služební auto, apod.)
  • Mladý progresivní kolektiv
  • Absenci byrokracie velkých korporátů bez možnosti osobní seberealizace jedince

V případě, že splňujete naše požadavky, zasílejte životopisy společně s průvodním dopisem v českém jazyce na emailovou adresu personalni@cfigse.com.

Pokud projevíme zájem o Vaši účast v dalším kole výběrového řízení, budeme Vás emailem nebo telefonicky kontaktovat. Pokud byste od nás neobdrželi žádný kontakt do 14 dnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu nám udílíte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchováním v interní personální databázi uchazečů