PR ředitel - Ředitel pro komunikaci a vztahy s veřejným sektorem

16.10.2020

Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici PR ředitele – Ředitele pro komunikaci a vztahy s veřejným sektorem.

Náplň práce:

  • Tvorba a správa obsahu na internetových stránkách společnosti
  • Tvorba a správa obsahu účtů společnosti na sociálních sítích
  • Tvorba tiskových zpráv, PR článků, novinek
  • Řešení krizové komunikace
  • Komunikace s veřejností
  • Komunikace s novináři
  • Komunikace se zástupci veřejné správy a veřejného sektoru
  • Správa nadačního fondu společnosti, komunikace s podporovanými subjekty
  • Zastupování společnosti v profesních sdruženích
  • Kooperace s vedením společnosti

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Znalost novinářského a mediálního prostředí
Nabízíme:
  • Exkluzivní pracovní pozici s originální náplní
  • Kreativní, samostatnou a vysoce sofistikovanou činnost
  • Možnost pracovat v režimu home office
  • Veškeré potřebné technické zázemí (videokonferenční místnost, služební auto, apod.)
  • Mladý progresivní kolektiv
  • Absenci byrokracie velkých korporátů bez možnosti osobní seberealizace jedince

V případě, že splňujete naše požadavky, zasílejte životopisy společně s průvodním dopisem v českém jazyce na emailovou adresu personalni@cfigse.com.

Pokud projevíme zájem o Vaši účast v dalším kole výběrového řízení, budeme Vás emailem nebo telefonicky kontaktovat. Pokud byste od nás neobdrželi žádný kontakt do 14 dnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu nám udílíte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchováním v interní personální databázi uchazečů.