Podporujeme projekt Ocean Cleanup

04.12.2018

Společnost CFIG zahájila podporu projektu Ocean Cleanup. Tento globální projekt si klade za cíl zbavit do roku 2050 světové oceány plastového odpadu. Autorem tohoto projektu je mladý, teprve 24 letý vizionář, Nizozemec Boyan Slat. Ten tento projekt spustil teprve ve svých 19 letech.

Bližší informace k tomuto projektu a jeho detailnější popis i cíle jsou k dispozici v následující odkazech

https://www.theoceancleanup.com/

https://www.czechcrunch.cz/2018/09/masivni-cisteni-oceanu-zacalo-the-ocean-cleanup-vcera-spustil-prvni-cast-sveho-plovouci-mechanismu/

Naše společnost si vždy zakládala na globalizovaném myšlení a přijímala hodnoty 21. století týkající se globální ekonomiky, environmentální politiky, multikulturní společnosti, rovnoprávnosti, lidských práv a dalších fenoménů naší doby, které dělají náš svět pestřejší a lepší. Jsme proto rádi, že na těchto hodnotách, základech a této filosofii stojí také společnost CFIG. A že je připravena projekty těchto hodnot aktivně podporovat. Projekt Ocean Cleanup mezi ně rozhodně patří.

 

Budeme proto rádi, pokud se k nám někdo z Vás připojí a jakýmkoli jednorázovým či pravidelným příspěvkem tento projekt podpoří také.