Proč zrovna umění?

25.11.2019

Ve sbírce jsou zastoupeni přední čeští autoři výtvarného umění 20. století, sochaři a rovněž také současní, žijící autoři/výtvarníci. Na konkrétní díla se můžete podívat zde:Všichni autoři jsou akademickými malíři/sochaři a většina z nich je zastoupena ve sbírkách Národní galerie v Praze. Současní umělci poté v řadě galerijních a soukromých sbírek po celém světě.


Umělecká díla jsou vnímána nejenom jako zajímavá finanční investice, ale zejména jako uchovatel tradičních hodnot, emocí a kusu české historie. Společnost tuto činnost vnímá jakou jednu z forem společenské odpovědnosti, kdy se snaží rozvíjet odkaz našich předních národních umělců a podporovat v tvorbě umělce a výtvarníky stávající či ty v nově nastupující generaci.


Obrazy i sochy jsou vystaveny v sídle společnosti a do budoucna je plánováno jejich zpřístupnění veřejnosti výstavbou vlastní galerie.


Vlastníte kvalitní obraz galerijní hodnoty? Nabídněte nám jej a my ho rádi odkoupíme do naší sbírky. Více informací zde


V případě zájmu o bližší informace či zapůjčení díla za účelem organizování výstavy a jeho vystavení, neváhejte kontaktovat správce sbírky, na email arts@cfigse.com.