Co umíme?

Divize inkasa a odkupu pohledávek společnosti CFIG se zabývá správou a managementem pohledávek a klientů v prodlení v různých fázích procesu (upomínkovací řízení, soudní řízení, exekuční řízení, insolvenční řízení apod.).

Spolupracujeme s advokátní kanceláří, exekutorským úřadem, řadou insolvenčních správců po celé ČR. Jsme tak schopni zajistit veškeré potřebné služby související s inkasem pohledávky.


S kým spolupracujeme?

Soustředíme na různé obory. Mezi naše partnery patří společnosti z řad bankovních a nebankovních společností, obchodních společností, telekomunikačních firem, dodavatelů energií a plynu, P2P platforem a e-commerce společností.


Proč my?

V rámci inkasa pohledávek využíváme naše zkušenosti coby nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů v kombinaci s technickým know how fintechové společnosti, což se pozitivně odráží v úspěšnosti vymáhání. Veškeré naše metody, procesy a infrastruktura jsou na úrovni 21. století.


Jak vnímáme dlužníka?

V rámci inkasa pohledávek dodržujeme veškeré právní rámce a platnou legislativu. Zároveň ctíme etické principy. Dlužníka vnímáme jako partnera, se kterým je potřeba začít komunikovat a spolupracovat. Vždy se snažíme nalézt konstruktivní řešení.


Jak vše probíhá?

  1. Zanalyzujeme Vaše obchodní potřeby, pohledávky a dlužníky
  2. Navrhneme nejefektivnější řešení
  3. Vše zakomponujeme do obchodního, právního a finančního rámce
  4. Napojíme technicky data po API
  5. Pustíme se do práce
  6. Přeposíláme finanční prostředky, zasíláme reporting

V případě zájmu o bližší informace, schůzku a nacenění Vašeho portfolia nás neváhejte kontaktovat na pohledavky@cfigse.com nebo na tel. 464 602 082.