Partnerský program

03.04.2017

Co je partnerský program a jak probíhá


Partnerský program je určen zejména pro podnikatele z oblasti online marketingu a lead generation, drobné tipaře, majitele internetových stránek s finanční tématikou apod.

  • V případě zájmu o bližší informace nás zkontaktujete na mail partner@cfigse.com nebo na tel. 464 602 085
  • Spojí se s Vámi administrátor partnerského programu a telefonicky s Vámi projde podmínky spolupráce. V případě Vašeho zájmu Vám zašle úvodní prezentaci společně s návrhem smlouvy o spolupráci.
  • Po uzavření smlouvy Vám mailem pošleme přístupové údaje do naší webové aplikace pro předávání kontaktních údajů na potencionální klienty, kteří by mohli mít zájem o naše produkty (úvěry, pohledávky, reality apod.)
  • Naše společnost s daným klientem komunikuje a projde s ním celý proces obchodního případu.
  • V případě vyřízení obchoduVám zašleme doporučitelskou provizi na Váš účet.


Účastník partnerského programu není obchodním zástupcem společnosti, zaměstnancem, zprostředkovatelem ve smyslu zákona o úvěru pro spotřebitele.


Účastník partnerského programu pouze předává společnosti kontakty na potencionální zájemce o úvěr, které získal například v okruhu svých rodinných příslušníků, známých, návštěvníků svých internetových stránek apod.


Pokud Vás naše nabídka spolupráce zaujala, tak nás prosím kontaktujte na adrese partner@cfigse.com nebo na tel. 464 602 085.