Naše společnost je aktivní na realitním trhu, kde se zabýváme vykupováním nemovitostí a jejich následným pronájmem, rekonstrukcí, vypořádáním majetkových práv, oddlužením a v konečné fázi dalším prodejem.


  • Vykupujeme byty, domy, pozemky, rekreační objekty, komerční prostory a budovy
  • Nemovitosti vykupujeme za nejvyšší možné částky až do výše 90% z ceny nemovitosti (dle složitosti případu, bonity a likvidity předmětné nemovitosti atd.)
  • Řešíme exekuce a insolvence
  • Řešíme zesplatněné úvěry a hypotéky či jiné nevýhodné závazky na nemovitosti
  • Účastníme se dražebních jednání
  • Řešíme vypořádání spoluvlastnických podílů a narovnání majetkových práv
  • V individuálních případech může původní vlastník nemovitost dále užívat formou pronájmu
  • V individuálních případech si může původní vlastník nemovitost odkoupit zpět na základě předkupního práva
  • V případě potřeby nemovitost rekonstruujeme
  • Po vypořádání všech dluhů, spoluvlastnických podílů, oddlužení nemovitosti a dalších úkonech dochází k prodeji nemovitosti za tržní cenu nebo cenu určenou znalcem

V jakých situacích se na nás můžete obrátit?


Blíží se dražba Vaší nemovitosti a Vy ji chcete nadále využívat?

Nemovitost můžeme vydražit, nechat Vás v nájmu a po nějaké době ji buď prodáme a Vy máte dostatek času si zajistit nové bydlení a v klidu se přestěhovat nebo si nemovitost odkoupit zpět poté co se zbavíte dluhů a očistíte v registrech, abyste mohli znovu čerpat hypotéku


Zdědili jste nemovitost a nevíte co s ní?

Nemovitost můžeme vykoupit a vyplatit Vám ihned finanční prostředky, které potřebujete k jiným účelům.


Vlastníte podíl k nemovitosti a chcete situaci řešit?

Daný podíl od Vás odkoupíme a budeme jednat s ostatními vlastníky, aby nemovitost zůstala jenom jednu z nich, případně nám.


Na nemovitosti vázne exekuce, zesplatněná hypotéka či jiný závazek a Vy ji chcete nadále využívat?

Nemovitost odkoupíme, vyplatíme veškeré závazky, oddlužíme ji a Vy ji můžete následně využívat formou nájmu, dokonce si ji po nějakém čase i odkoupit zpět poté, co se zbavíte dluhů a očistíte v registrech, abyste mohli znovu čerpat hypotéku


Chcete prodat nemovitost a nechcete čekat až ji prodá realitní kancelář nebo makléř. Slíbili Vám prodej obratem a pak čekáte půl roku, rok a kupec ani peníze stále nikde?

Nemovitost můžeme vykoupit a vyplatit Vám ihned finanční prostředky, které potřebujete k jiným účelům.


Pokud řešíte některou z výše uvedených situací či něco obdobného, pak jste narazili na toho správného partnera. Neváhejte nás proto kontaktovat, abychom se společně podívali na řešení Vaší situace. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím mailu na reality@cfigse.com. Obratem se s Vámi spojí náš realitní specialista a ihned se Vaším případem bude zabývat.